Menu
Close
Interiors

DUMKI VGOLOS

Ресторан крафтового пива «Думки Вголос» розташований в історичній будівлі епохи Сталінського ампіру (1955, Пам'ятник архітектури) в центральній частині м. Харків.

330m2
2019
Kharkiv, Ukraine

About

Ресторан крафтового пива «Думки Вголос» розташований в історичній будівлі епохи Сталінського ампіру (1955, Пам'ятник архітектури) в центральній частині м. Харків.
Перед архітекторами SVOYA studio стояло завдання створити комфортний простір для відпочинку, забезпечивши зони різного характеру посадки гостей. Загальна кількість посадочних місць - 177 чол (які включають барну і напівбарну посадку, комьюніті-столи, дивані зони, а також зони з стільцями і столами, що трансформуються).
Ідеологічно було створено синтез- збереження традицій історичної спадщини архітектурного середовища та впровадження новаторських прийомів та технологій. За функціональним зонуванням частина залу була віддана зоні кухні та допоміжним технічним приміщенням. Існуюча консоль була збережена, але було вирішено трохи скоротити її виліт. Простори першого та другого ярусів більш занижені та візуально виглядають камерними – тут розташовані комфортні дивані зони. Спочатку, на 2 ярус вели 1 сходи. Але за розрахунком комфортної експлуатації були створені додаткові сходи з протилежного боку, що забезпечують більш швидку комунікацію з кухнею. Для комфорту гостей та зручності обслуговування на двох ярусах розташовані пивні станції. Санвузли розмістили на двох рівнях. На першому - його розміщення пов'язане зі сходами і цей вузол було вирішено в обробці, що асоціюється з відкритими історичними ліфтовими шахтами. Ажурна металева конструкція з м'яким теплим підсвічуванням на тлі грубої цегляної стіни виграшно виглядає в диванній зоні, поєднуючись з лаконічною фанерною обробкою стіни, що примикає. Більш брутальний СУ на другому ярусі виконаний у монохромному фарбуванні цегляної кладки з декоруванням металевими елементами із символікою пивного виробництва. Загалом в обробці стін використано поєднання існуючої пофарбованої цегляної кладки, фанери та фактури обпаленого дерева. Як акцентний елемент та символ поєднання епох варто виділити декор у вигляді фризів, молдингів та настінних карт буазері, виконаних з металевого прута. Барна зона органічно вписана в колонаду. Її база оброблена індивідуально виконаними бетонними панелями буазері. А асортименти пива презентуються на електронному табло вздовж усієї барної стійки. Двосвітлий простір перед баром прикрашають дві масивні люстри з 348 пивних пляшок кожна, які дуже атмосферно пропускають тепле бурштинове світло.
У торці зали першому ярусі розташована компактна сцена. Фоном якої є ефектно підсвічені стелажі з пивом. Один з цих стелажів - секретні двері в тех-приміщенні.

Photo
  • Alexander Angelovsky
153
next project
Shhh... apartment
turn the phone vertically