Menu
Close
Interiors

Best Rest

Простора вітальня без зайвих меблів орієнтована на море.

39m2
2019
Odessa, Ukraine

About

На компактній площі 39 м2 вдалося розмістити просторі апартаменти «BR apartment» для відокремленого відпочинку в Одесі. Основним завданням було розміщення головних зон з урахуванням видових точок на морі, що проглядається у просторі між щільною навколишньою забудовою. А також бажання максимально відкритого простору. Вхідна зона поєднана з вітальнею, а містка система зберігання розташована вздовж усієї стіни. Виконуючи також формотворну функцію, т.к. у плані квартира трапецієподібна - меблями домагалися вирівнювання кутів до 90*
Простора вітальня без зайвих меблів орієнтована на море. Дивана зона передбачає додаткові спальні місця. Спальня візуально трохи ізольована та піднята на подіум, що дозволяє з ліжка насолоджуватися морським пейзажем. А також подіум функціонально переходить у місце посадки на кухні. З такою ж вихідною орієнтацією. Кухня оснащена всією вбудованою технікою. І Меблева конструкція в єдиній обробці переходить у бокс, що відокремлює СУ із прихованими дверима.
Квартира не перевантажена яскравими акцентами та текстурами, віддаючи перевагу лаконічним формам та поєднанням кольорів.

Photo
  • Alexander Angelovsky
142
next project
Gymnasium A+
turn the phone vertically