Menu
Close
Interiors

CASCADE

Квартира розташована на одному з найкрасивіших і найжвавіших бульварів м.Дніпро.

53 m2
2021
Dnipro, Ukraine

About

Квартира, площею 52 м2 розташована на одному з найкрасивіших та найжвавіших бульварів м.Дніпро. Розвинена інфраструктура та гарний вид на сучасні інсталяції роблять її привабливою з естетичної та практичної сторін.
Побажаннями господаря квартири було створення комфортного вільного від захаращень простору з максимально прихованими системами зберігання. Квартира передбачається для непостійного проживання 1-2 особи.
Загальний простір квартири включає об'єднані зони передпокою, кухні, вітальні та спальні. Санвузол з душовою – єдине ізольоване приміщення.
Невелика, але містка кухня розташована одразу біля входу. У стіни - колони, в які інтегрована вбудована техніка (холодильник, духова шафа, кавомашина, пральна машина та системи зберігання). На острівній частині Кухні розташована мийка та компактна варильна панель з витяжкою. Так як житловий комплекс оснащений гарними ресторанами та кафе, кухня виконує роль умовного приготування їжі, хоч і обладнана всім необхідним для будь-яких кулінарних процесів. Острів служить столом для 2-3 гостей. Навпроти Кухні, на всій стіні (в т.ч. із заворотом у спальню) розташовані приховані системи зберігання у шпонованій обшивці стіни, що виглядає органічно та практично в експлуатації.
Зону вітальні та спальні розмежовує перегородка з ТБ. Але завдяки двом проходам з різних боків вдалося зберегти загальний простір і лінію стіни зі склінням. Таке планування так само дозволило уникнути транзитів і коридорів, зберегти площу.
Важливу роль у створенні атмосфери інтер'єру грають матеріали та різна комбінація освітлення. Інтер'єр вийшов теплим і схильним до відпочинку і умиротворення в самому центрі міста.

Photo
  • Alexander Angelovsky
296
next project
Hello School
turn the phone vertically