Menu
Close
Interiors

Creative Space of SVOYA

Простір офісу, де створюються проекти студії дизайну та архітектури SVOYA STUDIO.

136 m2
2021
Dnipro, Ukraine

About

Простір офісу, де створюються проекти студії дизайну та архітектури SVOYA STUDIO.
На 136м2 розташувався просторий open-space із робочою зоною та зоною відпочинку біля панорамного вікна. Це основне центральне світле приміщення, довкола якого зав'язана вся інфраструктура. Кабінет керівників відповідає образу їхньої роботи та комунікації, поєднуючи 6 робочих місць за загальним столом. Поруч знаходиться зал для проведення зустрічей та конференцій, а також може бути використаний як зона відпочинку. Ці кабінети відокремлені скляною перегородкою від загального простору.
Зона прийому їжі також розроблена з урахуванням традицій студії та спільних обідів. Тому навіть у невеликому просторі вдалося розмістити місткий загальний обідній стіл. З технічних приміщень є комора для зберігання зразків та каталогів, а також є санвузол та душова кімната. Транзитні приміщення мають закриті системи зберігання.
В обробці використано фарбування стін з ГК та існуючого газобетону, а також стель в один колір. Під нього підбиралися і меблі, та інші оздоблювальні матеріали. А підсвічування вигідно підкреслювало гру та взаємодію різних монохромних фактур.

 
Photo
  • Alexander Angelovsky
302
next project
Brave&Beauty
turn the phone vertically