Menu
Close
Interiors

Pechersk School International

Унікальна міжнародна школа, яка обслуговує національну та міжнародну спільноту Києва.

1100m2
2017
Kiev, Ukraine

About

Pechersk School International (PSI) - це унікальна міжнародна школа, яка обслуговує національну та міжнародну спільноту Києва. Школа об'єднує у собі учнів із 40 країн світу - і це є важливим фактором створення універсального дизайну "поза часом і місцем". А філософія стирання кордонів, мобільності та єдності (в т.ч. міжнаціонального) простежується у концепції проектування.
Робота над створенням інтер'єрів PSI на базі досконало опрацьованої архітектури та інженерії компанією "ARCHIMATIKA" дозволила створити успішний проект співробітництва, який впровадив у життя нові революційні рішення в проектуванні шкільних установ.
Унікальність холу:
Масштабна лаунж-зона з диванами, що трансформуються, - улюблене місце для "перезавантаження" учнів та їх батьків:) комфортна зона для спілкування та відпочинку з видом на стелажі з нагородами учнів
Традиційна вбиральня трансформувалася у приховані шафки в дерев'яних панелях уздовж усієї стіни. Цей принцип забезпечує естетику зовнішнього вигляду та вказує на фактор довіри
"Дошку оголошень" замінили на повстяні панелі, що трансформуються, на яких з легкістю можна розміщувати будь-яку інформацію - від оповіщень батькам до тематичних святкових інсталяцій. Або прибрати панелі, відкривши TV зону.
Зелену зону у сходовій клітці прикрашає композиція з графічних світильників, які як математичні символи стали прообразом всього акцентного освітлення школи.
Оздоблення всіх коридорів - також простір для настінних інсталяцій та інформаційних панелей.
Унікальність Актової Зали:
Це не Актовий зал, а Клас Драми з професійним обладнанням сценічного освітлення та акустики, що трансформується сценою та підсвічуванням.
Унікальність холу перед Класом Драми:
Це платформа для творчості та спілкування, для презентації художніх інсталяцій. Створення атмосферного фойє перед "концертним залом"
Унікальність Кафетерія:
Легке зонування вікових груп та можливість трансформації їдальні у конференц-зал для позакласних заходів. Принти на стінах - авторська робота дизайнера Йови Ягер ("Жили-Били"), що символізує рідкісні рослини, що входять до Червоної книги України, мотивуючи дітей до дбайливого ставлення до навколишнього світу.
Унікальність басейну:
У школі 2 басейни для різних вікових груп.
Дизайн не переважає над функцією – він створює комфорт, комунікацію та є ергономічним фоном для життя, навчання та взаємовідносин у період становлення. Адже у кожного – це особливий та унікальний період у житті.

Photo
  • Alexander Angelovsky
Interior Design
  • SVOYA studio
Architecture
  • ARCHIMATIKA
240
next project
Думки вголос
turn the phone vertically