Menu
Close
Interiors

The Moonway Apartment

Орієнтація квартири з боків світу визначила її загальну колористику. Приглушені глибокі тони у вітальні зоні дозволяють навіть у спекотний полудень почуватися комфортно і умиротворено.

135m2
2017
Odessa, Ukraine

About

Студія розробила апартаменти у центральній частині м. Одеса. Простори з вільним плануванням, площею 135м2 дозволило закомпонувати простору студію (з кухнею, вітальнею та обідньою зоною), гостьову спальню з коморою, а також господарську спальню з гардеробною та ванною кімнатою. Усі транзитні площі максимально функціональні та оснащені системами зберігання, прихованими за дерев'яними панелями. Орієнтація квартири з боків світу визначила її загальну колористику. Приглушені глибокі тони у вітальні зоні дозволяють навіть у спекотний полудень почуватися комфортно і умиротворено. Це місце спокою та відпочинку від шуму та суєти великого курортного міста. Їдальня винесена в окремий блок поруч із кухнею та її вікна відкриваються на морі. Це місце, де можна зустрічати світанок із чашкою ароматної кави. Вся студія може вміщати в собі велику кількість гостей, забезпечуючи як загальні, так
та окремі локації для компаній. Спальня має інший характер - це простір, залитий світлом і задаючий настрій на весь день. Панорамне скління відкриває панораму міста та міську магістраль, вогні якої у вечірній час стають частиною інтер'єру. Стіна насиченого кольору Сангрі в різний час доби наповнює кімнату глибокими відтінками, м'яко відбиваючись у глянці каменю на стінах та скла. Кімната оснащена місткою гардеробною та інтегрованою ванною кімнатою, відокремленою скляною перегородкою. Головний wow-ефект спальні - це наповнення світлом при вході з холу, контрастного за кольором та матеріалами. Гостьова спальня лаконічна за наповненням, її формула - світло + колір. Вся система зберігання знаходиться в коморі, суміжній з кімнатою. У квартирі також є гостьовий СУ з душовою та пральною зоною. В цілому простір наповнений усіма необхідними функціями для життя та відпочинку, а кольорова гамма підпорядкована руху сонця по горизонту.

Photo
  • Alexander Angelovsky
168
next project
OKNA store
turn the phone vertically