Menu
Close
Interiors

Hello School

Приватна початкова школа

400 m2
2021
Dnipro, Ukraine

About

Приватна початкова школа «HELLO SCHOOL» у Дніпрі – це продовження успішного сімейного центру «HELLO BABY», який було розроблено та запущено роком раніше. Його популярність спричинила подальший розвиток комплексу.
Школа розташована на просторі, площею близько 400 м2 як продовження сімейного центру. Дотримуючись подібної дизайнерської концепції з більш «дорослими» атрибутами, адаптованою гамою кольорів і новим функціоналом. Приміщень для занять фізкультурою, музикою та творчістю. Школа повністю автономна і має свою вхідну групу, зону роздягальні з персональними шафками для кожної дитини, коридор з рекреаціями, 4 класи (кожен з яких розрахований на 12 учнів), їдальню, 3 санвузли (в т.ч. і інклюзивний), методкабінет, а також техприміщення і комора.
Всі класи оснащені сучасними меблями та обладнанням та адаптовані під прогресивні системи навчання. Усі інженерні комунікації забезпечують комфортне перебування дітей у школі.
Вся навігація була розроблена студією "&MO".
Оздоблювальні матеріали були підібрані згідно з високим експлуатаційним навантаженням та екологічністю.
Ми дуже раді тому факту, що зараз з'являється все більше роботи зі створення дитячих та навчальних закладів. Ця сфера проектування дуже добре відображає, як стрімко розвивається світ, як змінюється навколишнє середовище та простори для відпочинку та розвитку дітей.

 
Photo
  • Andrey Bezuglov
290
next project
ARCHIMATIKA superspace
turn the phone vertically